Pakkenurgad

VASTUPIDAVAD LÖÖKIDELE JA SURVELE
RAPPIN pakkenurki toodetakse mitme kartongikihi lamineerimise teel. Kartongikihid liimitakse omavahel, pressitakse ja seejärel vormitakse. Spetsiaalne liim ja tipptasemel lamineerimise tehnoloogia tagavad pakkenurkade kõrge vastupidavuse löökidele ja survele.


OMA VABRIKU KARTONGIST
Räpina paberivabrik valmistab pakkenurki eranditult oma vabrikus toodetud kartongist. Oma materjali kasutamine tagab toodangu stabiilselt kõrge kvaliteedi ning tähtaegse tarnekindluse.

100% VANAPABERIST
Loodussõbralike RAPPIN pakkenurkade valmistamiseks kasutatakse 100% vanapaberist toodetud kartongi.

SOBIVAD TAASKÄITLUSEKS
RAPPIN pakkenurgad on sobivad ka taaskäitluseks.

UUED JA KAASAEGSED TOOTMISSEADMED
Räpina paberivabrikus toodetakse pakkenurki täisautomaatsetel pakkenurkade liinidel, mis annavad püsivalt kõrgekvaliteedilist toodangut. Liinid on täiendatud lisaseadmetega erinevate profiilide valmistamiseks. Räpina paberivabrik uuendab tootmistehnoloogiat järjepidevalt, et pakkuda klientidele nende vajadustest lähtuvat toodangut.

ASJATUNDJATE KÄE ALL
Pakkenurkade liini operaatorid on läbinud põhjaliku koolituse. Räpina paberivabrik tagab töötajate pideva arengu ning tehnoloogia arenguga kaasaskäimise.

ÜHTLASELT KÕRGE KVALITEET
Ühtlase kvaliteediga kartong, tipptasemel lamineerimise tehnoloogia, tänapäeva parim võimalik tehnika ning asjatundlikud operaatorid tagavad toodangu ühtlaselt kõrge kvaliteedi.